تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس چیست و مراحل آن در عطربان چگونه انجام می شود؟

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاین توسط مشتریان محترم، سفارش توسط عطربان در مرحله پردازش نرم افزاری قرار می گیرد. و بعد از تائید نهائی سفارش مشتری، محصول سریعا از انبار به واحد ارسال سفارش فروشگاه تحویل داده می شود و بلافاصله از آنجا مرسوله مورد نظر مشتری به پیک مخصوص عطربان برای مشتریان تهران؛ تیپاکس یا  پست پیشتاز برای سفارشات خارج از تهران تحویل داده خواهد شد تا در سریعترین زمان ممکن ارسال گردد.

تحویل کالا در شهر تهران چگونه انجام می گردد؟

برای مشتریان شهر تهران سفارشات توسط پیک مخصوص عطربان در سریعترین زمان ممکن ارسال می گردد. این رویه ممکن است از 2 ساعت تا 24 ساعت به طول بینجامد. ضمنا در صورتی که لازم است سفارش در ساعت خاصی یا در زمان دیگری ارسال شود، در قسمت یادداشت، یا از طریق کانال های ارتباطی مربوطه ذکر گردد.

توجه نمایید که در ایام خاص مانند اعیاد، روزهای برفی و... ممکن است تحویل سفارشات طولانی تر از حالت معمول انجام گردد که در این صورت قبلا تلفنی به مشتری اعلام و هماهنگ خواهد شد. 

سفارشات مشتریان سایر شهرستان ها چه زمانی تحویل داده می شود؟

در صورتی که سفارش قبل از ساعت 12 ظهر ثبت شده باشد، همان روز و در صورتی که بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شده باشد در اولین فرصت روز کاری بعد توسط پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال خواهد شد و مطابق تعهد پست/ تیپاکس بین یک تا سه روز کاری تحویل داده می شود.

مشتریانی که خواهان ارسال سریعتر سفارش هستند می توانند نحوه دریافت را از طریق تیپاکس انتخاب نمایند. 

نکته:

تحویل کالای خریداری شده فقط به خریدار به همراه ارائه اصل کارت ملی در هنگام دریافت کالا در سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که قصد هدیه محصول به شخص ثالث دارید در قسمت توضیحات یا بصورت تلفنی در هنگام سفارش، شخص گیرنده را معرفی نمایید.