نحوه ارسال سفارش

ارسال سفارشات در عطربان

انواع روش های ارسال مرسوله در عطربان به شرح زیر می باشد:

ارسال با پیک مخصوص عطربان:
در این روش اگر سفارش تا ساعت 12 قبل از ظهر ثبت شده باشد، مرسوله از طریق پیک مخصوص عطربان در همان روز و اگر سفارش بعد از ساعت 12 ثبت شده باشد در اولین روز کاری بعد از آن روز، برای مشتریان ساکن تهران ارسال می گردد. (سریع ترین روش ارسال)

پیک عطربان، عطربان


ارسال با الو پیک:
در این روش اگر سفارش تا ساعت 12 قبل از ظهر ثبت شده باشد، مرسوله از طریق الو پیک در همان روز و اگر سفارش بعد از ساعت 12 ثبت شده باشد در اولین روز کاری بعد از آن روز، برای مشتریان ارسال می گردد. در این روش، زمان تحویل مرسوله به خریدار مطابق با شیوه های ارسال الو پیک متغیر می باشد. ضمناً از سرویس دهی الو پیک در منطقه خود مطمئن شوید! 

ارسال با الو پیک در عطربان

ارسال با پست / تیپاکس / چاپار:
در این روشها اگر سفارش تا ساعت 12 قبل از ظهر ثبت شده باشد، مرسوله در همان روز و اگر سفارش بعد از ساعت 12 ثبت شده باشد در اولین روز کاری بعد از آن روز، برای مشتریان کل کشور ارسال می گردد. نحوه پرداخت در این روش اینترنتی بوده و از طریق سامانه های رهگیری مرسولات پستی ، رهگیری مرسولات تیپاکس و رهگیری مرسولات چاپار قادر خواهید بود سفارش خود را پیگیری نمایید. بازه زمانی تحویل مرسوله در این روشها بسته به مسافت شهرها از یک روز تا سه روز کاری است.

ارسال با پست پیشتاز در عطربان